Divadelní představení Don Quijote de la mAncha

3. dubna 2016 se sál švihovského pohostinství proměnil na sál divadelní a od 15:00 hodin měli příchozí možnost shlédnout nejhranější představení divadla Klauniky Brno. Jednalo se o hru s názvem Don Quijote de la Ancha, která byla nastudována pod režijním vedením Bolka Polívky a má za sebou již více než 4000 repríz.

Hlavními postavami byli přes dva metry vysoký profesor španělského jazyka a literatury (který celé představení odehrál na chůdách) a stodvacetikilogramová Ancha, vychovatelka na kominickém internátě. Z nás, přítomných diváků, se stali profesorovi studenti a řada z nás se do děje hry také aktivně zapojila. Společným úkolem všech účinkujících bylo ztvárnit příběh rytíře Dona Quijota.

Na toto netradičně zpracované představení plné humoru a improvizace se přišel podívat velký počet diváků, vstupné bylo zdarma   a že se představení líbilo dokládal hlasitý smích a závěrečný potlesk.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>